Kategorie

Informace

Odběr novinek

Fólie
Fólie
Různé druhy a typy fólií. Bublinkové fólie, krycí plachty, laminovací fólie, mikrotenové přířezy, pěnová polyetylenová fólie, potravinová fólie, stretch fólie a tatrafánové archy. Pro snadné použití fólie jsou v nabídce odvíječe fólií. Fólie lze využít jako obal pro přepravu, výplňový materiál, ochranu proti poškození či znečištění předmětů, na ...
Různé druhy a typy fólií. Bublinkové fólie, krycí plachty, laminovací fólie, mikrotenové přířezy, pěnová polyetylenová fólie, potravinová fólie, stretch fólie a tatrafánové archy. Pro snadné použití fólie jsou v nabídce odvíječe fólií. Fólie lze využít jako obal pro přepravu, výplňový materiál, ochranu proti poškození či znečištění předmětů, na potraviny anebo jako dekorační obal.
Zobrazit

Fólie Počet produktů: 66

Podkategorie

 • Krycí plachty
  Krycí fólie a mikroténové plachty různých rozměrů se skvěle hodí pro ochranu před vlhkem, prachem a špínou. Fólie jsou vyrobené z tenkého, ale kvalitního polyetylenu nebo mikrotenu. Tyto fólie jsou také vhodné k ochraně předmětů při malování a rekonstrukci.
 • Laminovací
  Laminátová fólie transparentní různých rozměrů. Slouží k ochraně dokumentů, fotek či výtisků pomocí fólie.
 • Mikrotenové přířezy
  Mikrotenové přířezy různých rozměrů ve formě trhačky nebo složené v boxu. Vhodné pro balení a oddělování potravin například salámů a sýrů.
 • Odvíječe
  Odvíječe stretch fólií plastové či kovové usnadňují a zrychlují balící proces. Stretch fólie se snadněji odvíjejí. Použití odvíječe je snadné a rychleji se předmětu zabalí.
 • Pěnové polyetylenové
  Pěnový polyetylén různé šíře, návinu a síly. Fólie je ideální k ochraně křehkých a choulostivých povrchů. Pěnový polyetylén je odolný vůči odření. Slouží k ochraně výrobků s jemnou povrchovou úpravou jako např. hudebními nástroji, elektronikou nebo nábytkem.
 • Potravinová folie a...
  Potravinová fólie a alobal různých šíří, návinů a síly. Fólie je určená především pro jednoduché balení potravin. Lze ji však využít i k jiným účelům jelikož má výborné přilnavé schopnosti. Alobal je vhodný na balení potravin. Využití najde nejen v domácnostech, ale také v restauracích nebo grilech. Alobal je vyroben z ohebného, kvalitního a trvanlivého materiálu.
 • Protiprachová zábrana
  Protiprachová zábrana šíře 100 cm a výšky 215 cm je vhodná k ochraně místností před prachem a znečištěním. Díky zipu lze použít opakovaně. Využívá se při renovacích a stavebních pracech.
 • Stretch fólie ruční
  Stretch fólie ruční různé šíře, návinů a síly. S fólií je snadná a rychlá manipulace. Slouží jako levná varianta fixace a ochrany předmětů nejen během přepravy. Stretch fólie má vysokou průtažnost a je jednostranně lepivá. Ke stretch fólii lze zvlášť dokoupit odvíječ fólií pro snadnější manipulaci. Stretch fólie je ve dvou barevných provedeních a to buď černá, nebo transparentní.
 • Stretch fólie strojní

  Stretch fólie strojní různé šíře, návinů a síly. S fólií je snadná a rychlá manipulace. Slouží jako levná varianta fixace a ochrany předmětů nejen během přepravy. Stretch fólie má vysokou průtažnost a je jednostranně lepivá. Stretch fólie je ve dvou barevných provedeních a to buď černá, nebo transparentní. Slouží pro balení pomocí stroje.

 • Tatrafánové archy
  Tatrafánové archy (Celofán) různých rozměrů slouží jako dekorační obal předmětů. Archy jsou barvy transparentní, proto jsou v hodné k balení například dárkových předmětů a potravinových košů. Z tatrafánového archu lze vytvořit průhledný sáček k balení například koření, bonbonů a různých druhů sladkostí.
 • Výstražné
  Výstražné fólie různých typů, barev a rozměr. Jsou vhodné k označení nebezpečných míst.
na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 66 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 66 položek