Kategorie

Informace

Odběr novinek

Klopové
Klopové
Krabice klopová je jednoduchý a levný obal pro přepravu předmětů. Tuto krabici lze využít jako přepravní nebo prodejní obal. Krabice jsou vyráběné ze 100% recyklovatelného materiálu. Klopové krabice jsou vyrobeny z Třívrstvé (3VVL) nebo Pětivrstvé (5VVL) lepenky. Krabice z Pětivrstvé (5VVL) lepenky jsou vhodné pro přepravu těžkých a křehkých př...
Krabice klopová je jednoduchý a levný obal pro přepravu předmětů. Tuto krabici lze využít jako přepravní nebo prodejní obal. Krabice jsou vyráběné ze 100% recyklovatelného materiálu. Klopové krabice jsou vyrobeny z Třívrstvé (3VVL) nebo Pětivrstvé (5VVL) lepenky. Krabice z Pětivrstvé (5VVL) lepenky jsou vhodné pro přepravu těžkých a křehkých předmětů. Krabice se dodávají v plochém balení. Klopové krabice jsou v nabídce ve velké škále velikostí.
Zobrazit

Klopové Počet produktů: 87

Podkategorie

  • 3VVL
    Krabice klopová je jednoduchý a levný obal pro přepravu předmětů. Tuto krabici lze využít jako přepravní nebo prodejní obal. Krabice jsou vyráběné ze 100% recyklovatelného materiálu. Klopové krabice jsou vyrobeny z Třívrstvé (3VVL) lepenky. Krabice se dodávají v plochém balení. Klopové krabice jsou v nabídce ve velké škále velikostí.
  • 5VVL
    Krabice klopová je jednoduchý a levný obal pro přepravu předmětů. Tuto krabici lze využít jako přepravní nebo prodejní obal. Krabice jsou vyráběné ze 100% recyklovatelného materiálu. Klopové krabice jsou vyrobeny z Pětivrstvé (5VVL) lepenky. Krabice z Pětivrstvé (5VVL) lepenky jsou vhodné pro přepravu těžkých a křehkých předmětů. Krabice se dodávají v plochém balení. Klopové krabice jsou v nabídce ve velké škále velikostí.
na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 87 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 87 položek