Kategorie

Informace

Odběr novinek

Dopisní
Dopisní
Dopisní obálky různých formátů a typů. Obálky jsou vyrobeny z ekologického a recyklovatelného papíru. Jsou vhodné na zasílání dokumentů a jejich ochranu. Obálky uzavřete pomocí dvou chlopní se samolepicí vrstvou.

Dopisní Počet produktů: 22

Podkategorie

 • Obálky dopisní B4
  Dopisní obálky formátů B4 různých typů (samolepicí nebo s páskem). Obálky jsou vyrobeny z ekologického a recyklovatelného papíru. Jsou vhodné na zasílání dokumentů a jejich ochranu. Obálky uzavřete pomocí dvou chlopní se samolepicí vrstvou.
 • Obálky dopisní B5
  Dopisní obálky formátů B5 různých typů (samolepicí nebo s páskem). Obálky jsou vyrobeny z ekologického a recyklovatelného papíru. Jsou vhodné na zasílání dokumentů a jejich ochranu. Obálky uzavřete pomocí dvou chlopní se samolepicí vrstvou.
 • Obálky dopisní C3
  Dopisní obálky formátů C3 různých typů (samolepicí nebo s páskem). Obálky jsou vyrobeny z ekologického a recyklovatelného papíru. Jsou vhodné na zasílání dokumentů a jejich ochranu. Obálky uzavřete pomocí dvou chlopní se samolepicí vrstvou.
 • Obálky dopisní C4
  Dopisní obálky formátů C4 různých typů (samolepicí nebo s páskem). Obálky jsou vyrobeny z ekologického a recyklovatelného papíru. Jsou vhodné na zasílání dokumentů a jejich ochranu. Obálky uzavřete pomocí dvou chlopní se samolepicí vrstvou.
 • Obálky dopisní C5
  Dopisní obálky formátů C5 různých typů (samolepicí nebo s páskem). Obálky jsou vyrobeny z ekologického a recyklovatelného papíru. Jsou vhodné na zasílání dokumentů a jejich ochranu. Obálky uzavřete pomocí dvou chlopní se samolepicí vrstvou.
 • Obálky dopisní C6
  Dopisní obálky formátů C6 různých typů (samolepicí nebo s páskem). Obálky jsou vyrobeny z ekologického a recyklovatelného papíru. Jsou vhodné na zasílání dokumentů a jejich ochranu. Obálky uzavřete pomocí dvou chlopní se samolepicí vrstvou.
 • Obálky dopisní E4
  Dopisní obálky formátů E4 různých typů (samolepicí nebo s páskem). Obálky jsou vyrobeny z ekologického a recyklovatelného papíru. Jsou vhodné na zasílání dokumentů a jejich ochranu. Obálky uzavřete pomocí dvou chlopní se samolepicí vrstvou.
 • Obálky dopisní DL
  Dopisní obálky dlouhé různých typů (samolepicí nebo s páskem). Obálky jsou vyrobeny z ekologického a recyklovatelného papíru. Jsou vhodné na zasílání dokumentů a jejich ochranu. Obálky uzavřete pomocí dvou chlopní se samolepicí vrstvou.
na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 22 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 22 položek