Kategorie

Informace

Odběr novinek

Psací potřeby
Psací potřeby
Psací potřeby různých typů a barev jsou vhodné jak ke kancelářskému tak k domácímu využití. Psací potřeby se využívají k psaní, potrhávání a zvýrazňování textů. V nabídce psacích potřeb se nachází pera, linery a tenké popisovače, fixy, tužky zvýrazňovače a v neposlední řadě i náhradní náplně do již zmiňovaných typů psacích potřeb.

Psací potřeby Počet produktů: 409

Podkategorie

 • Dárkové sady
  Dárkové sady psacích potřeb balené v elegantních krabičkách. Sady se skládají z kuličkových per a dalších potřeb jako jsou mikrotužky, rollery nebo plnící pera.
 • Linery a tenké popisovače
  Linery a popisovače různých barev a šíří tuhy. Jsou vhodné pro psaní, podtrhávání a zvýrazňování textů. V nabídce jsou linery a popisovače s šíří tuhy od 0,1 mm až do 0,7 mm. Tyto psací potřeby jsou v barvách od klasické modré, černé, červené, zelené až k růžové, žluté, fialové nebo hnědé.
 • Pera
  Pera různých náplní, šíří tuhy a barev. Jsou vhodné pro psaní, podtrháván a zvýrazňování textů. Pera jsou gelová, keramická, plnící a kuličková. Pera jsou s šíří tuhy od 0,1 mm až do 0,7 mm. V nabídce jsou pera různých barev od klasické modré, černé, červené až po růžovou, žlutou nebo zelenou. Náhradní náplně do per lze zakoupit zvlášť k jednotlivým typům.
 • Popisovače a fixy
  Popisovače a fixy lihové, permanentní a netoxické jsou vhodné pro psaní, podtrhávání a zvýrazňování textů. Tenké i silné popisovače a fixy s šíří tuhy od 0,1 mm do 1 mm Popisovače mohou být kulaté, zkosené nebo oboustranné. Popisovače a fixy jsou v nabídce v různých barvách a to od klasické modré, černé přes červenou, zelenou až po růžovou, fialovou nebo žlutou.
 • Tužky
  Tužky, mikrotužky, versatilky jsou vhodné pro psaní textů. Lze je snadno vygumovat bez použití korekčních předmětů. Tužky mají různé barvy obalů, tuha je vždy černá. Tužky jsou v nabídce s různou šířkou tuhy a různou tvrdostí od nejtvrdších 9H až po nejměkčí 9B.
 • Zvýrazňovače
  Zvýrazňovače jsou vhodné pro psaní, podtrhávání a zvýrazňování textů. Jsou v nabídce silnější i slabší zvýrazňovače různých barev. Barvy zvýrazňovačů jsou zelená, žlutá, růžová, oranžová, modrá nebo fialová.
 • Náplně
  Náplně různých barev do různých typů psacích potřeb. Náplně do per a mikrotužek lze zakoupit samostatně do jednotlivých typů.
na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 409 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 409 položek