Kategorie

Informace

Odběr novinek

Pera
Pera
Pera různých náplní, šíří tuhy a barev. Jsou vhodné pro psaní, podtrháván a zvýrazňování textů. Pera jsou gelová, keramická, plnící a kuličková. Pera jsou s šíří tuhy od 0,1 mm až do 0,7 mm. V nabídce jsou pera různých barev od klasické modré, černé, červené až po růžovou, žlutou nebo zelenou. Náhradní náplně do per lze zakoupit zvlášť k jednotl...
Pera různých náplní, šíří tuhy a barev. Jsou vhodné pro psaní, podtrháván a zvýrazňování textů. Pera jsou gelová, keramická, plnící a kuličková. Pera jsou s šíří tuhy od 0,1 mm až do 0,7 mm. V nabídce jsou pera různých barev od klasické modré, černé, červené až po růžovou, žlutou nebo zelenou. Náhradní náplně do per lze zakoupit zvlášť k jednotlivým typům.
Zobrazit

Pera Počet produktů: 134

Podkategorie

 • Dárková
  Dárková ozdobná kuličková pera různých barev, druhů a vzhledů. Jsou vhodná k psaní textů, dopisů a poznámek. Jsou vhodným dárkem pro zaměstnance, příbuzné a známé.
 • Gelová
  Gelová pera jsou vhodná pro psaní, podtrhávání a zvýrazňování textů. Pera jsou s šíří tuhy od 0,1 mm do 0,7 mm. Gelová pera naleznete v nabídce v různé barevné škále od klasické modrá přes černou až k růžové barvě. Některá pera jsou i s příměsí aroma.
 • Gumovatelná
  Gumovatelná pera naleznete v nabídce v mnoha typech a barevných kombinacích. Inkoust lze vygumovat plastovým koncem pera a na vymazané místo lze ihned psát.
 • Kuličková
  Kuličková pera pro jednorázové či více použití jsou vhodná pro psaní, podtrhávání a zvýrazňování textů. Pera jsou s šíří tuhy od 0,1 mm do 0,7 mm. V nabídce jsou kuličková pera různých barev jako je černá, červená, zelená a modrá. Náhradní náplně do jednotlivých typů kuličkových per lze zakoupit samostatně.
 • Plnící a Keramická
  Pera keramická a plnící jsou vhodná pro psaní, podtrhávání a zvýrazňování textů. Pera jsou v různých barvách jako je černá, červená, zelená a modrá.
na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 134 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 134 položek