Kategorie

Informace

Odběr novinek

Kancelářské potřeby
Kancelářské potřeby
Kancelářské potřeby k dennímu využití. Psací potřeby, bloky a záznamní knihy, sešity, špalíčky, Euro obaly, Korekce, stojánky a kalíšky, zásuvky na tiskopisy a odpadkové koše. Vše pro vybavení kanceláře. Pomůcky k psaní, zaznamenávání, ukládání a likvidaci.

Kancelářské potřeby Počet produktů: 906

Podkategorie

 • Archivace
  Archivační krabice, kontejnery, spony a boxy různých rozměrů, barev a typů. Archivační materiál slouží k dlouhodobému ukládání a archivaci dokumentů. V nabídce naleznete materiál černé, červené, zelené, žluté a modré barvy.
 • Bloky a záznamní knihy
  Bloky a záznamní knihy slouží jako poznámkové materiály. Bloky a záznamní knihy jsou v nabídce v několika velikost a to A4, A5 a A6. Jednotlivé velikosti bloků a knih jsou buďto linkované, čtverečkované nebo čisté. Bloky obsahují 20, 40 nebo 60 listů a záznamní knihy 80, 100, 150 nebo 200 stránek.
 • Desky
  Desky různých barev, typů a materiálů. Mezi deskami naleznete desky s gumou, bezklopé, jednoklopé, tříklopé, závěsné, spisové, s rychlosvorkou, boxy na spisy a mapy. Desky jsou v mnoha berevných provedeních.
 • Euro obaly
  Obaly různých formátů vhodné pro ochranu dokumentů nebo CD. Euro obaly závěsné, zakládací obaly, pouzdra a jiné obaly různé síly a barev (transparentní, červená, modrá, zelená, žlutá).
 • Hodiny
  Školní hodiny pro Vaše děti do pokojíčku různých druhů.
 • Klipy, sponky, napínáčky
  Kancelářské sponky, klipy a sponky do sešívaček různých druhů velikostí, typů a barev. Slouží pro rychlé a snadné spojení více papírů v jeden celistvý kus. Kancelářské sponky a klipy se dají používat opakovaně a nedochází k perforaci papírů. Dále nabízíme napínáčky a špendlíky různých typů a barev.
 • Korekce
  Korekční prostředky různých druhů k opravě již napsaného textu. Korekční lak je v tekutém skupenství. Pomocí štětečku snadno nanesete tenkou vrstvu na korigované místo. Vytváří hladký a nepopraskaný povrch. Po zaschnutí je text snadno opravitelný. Korekční strojky jsou čistou, suchou a jednoduchou variantou k opravě. Papír se nekrabatí, je možné okamžité přepsání, lze použít jak na papír také i na folii. Do jednotlivých korekčních strojků lze dokoupit zvlášť náhradní kazetu.
 • Lepidla a lepicí strojky

  Lepidla slouží pro rychlé spojení několika předmětů dohromady. V nabídce naleznete lepidla tuhá, tekutá a vteřinová.

 • Odpadkové koše
  Koše různých velikostí, vyrobené z různých materiálů a různých barev. Koše z PVC nebo drátěné jsou vhodné pro schraňování již nepotřebných odpadků z různých materiálů. Koše lze používat společně s odpadkovými sáčky ale samozřejmě i bez nich.
 • Pořadače
  Pořadače různých materiálů, druhů a typů. Pořadače jsou vhodné nejen pro kancelářské použití, ale dají se využít i pro domácnost. Pořadače kartonové, polypropylenové, s pákou či kroužkové jsou vhodné pro přehledné schraňování dokumentů rozdělených v euro obalech.
 • Psací potřeby
  Psací potřeby různých typů a barev jsou vhodné jak ke kancelářskému tak k domácímu využití. Psací potřeby se využívají k psaní, potrhávání a zvýrazňování textů. V nabídce psacích potřeb se nachází pera, linery a tenké popisovače, fixy, tužky zvýrazňovače a v neposlední řadě i náhradní náplně do již zmiňovaných typů psacích potřeb.
 • Samolepicí bločky
  Samolepicí bločky jsou vhodné k psaní dodatečných poznámek k již napsanému textu, k zapisování vzkazů a různých důležitých informací. V nabídce naleznete bločky různých velikostí, barev a množství.
 • Sešity a dvoulisty
  Slouží jako poznámkové materiály na psaní textů nebo malování obrázků. Sešity a dvoulisty jsou v nabídce v různých typech jako čisté, linkované nebo čtverečkované v různých formátech A4, A5 a A6. Sešity obsahují různý počet stránek od 10 do 60. Sešity linkované mají různý rozměr řádků a sešity čtverečkované mají různý rozměr kostiček. Jako další typ sešity naleznete v nabídce sešity notové.
 • Špalíčky
  Špalíčky jsou malé papírky lepené nebo nelepené k sobě sloužící na psaní poznámek a textů. Lze je využít nejen v kancelářské činnosti, ale také v domácnosti. Některé špalíčky mají navíc PVC zásobník. Špalíčky jsou v barvě bílé nebo v kombinaci různých barev.
 • Stojánky a kalíšky
  Stojánky a kalíšky různých velikostí a materiálů jsou vhodné k ukládání psacích potřeb a dalších kancelářských materiálů jako například vizitek, sponek, papírů či katalogů. Stojánky mohou být kulaté, hranaté nebo více přihrádkové. Stojánky a kalíšky jsou buď drátěné, nebo plastové.
 • Tiskopisy
  Tiskopisy různých formátů a typů slouží převážně k pracovním činnostem. V nabídce jsou tiskopisy cestovní příkaz, pokladní doklad, kniha došlé pošty, dodací listy, faktury a mnoho dalších.
 • Výtvarné potřeby
  Výtvarné potřeby jako jsou barvy a štětce slouží k profesionálnímu tak amatérskému umění. Lze je použít k malování obrazů, obrázků a výkresů. V nabídce naleznete štětce různých velikostí a barvy jako jsou tempery nebo vodové barvy.
 • Zásuvky na tiskopisy
  Zásuvky na tiskopisy slouží k ukládání dokumentů na jedno místo. Mohou být drátěné, plastové, děrované nebo plné. Zásuvky jsou různých barev černé, kouřové, modré, zelené, čiré nebo fialové. Zásuvky se dají štosovat na sebe a perfektně do sebe zapadají.
na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 906 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 906 položek