Kategorie

Informace

Odběr novinek

Obálky
Obálky
Obálky různých typů, rozměrů, druhů a materiálů. Obálky se používají k ochraně a přepravě předmětů. V nabídce naleznete obálky dopisní, z bublinkové fólie, bezpečnostní, kartonové, na cenná psaní, plastové, poštovní tašky, průvodky a transportní samolepicí obálky.

Obálky Počet produktů: 63

Podkategorie

 • Bezpečnostní
  Bezpečnostní obálky různých formátů vyrobené z LDPE fólie bílé barvy. Jsou určeny pro posílání cenných a tajných zásilek. Obálky jsou opatřeny uzávěrem, který ihned zviditelňuje jakýkoliv pokus neoprávněného zásahu. Číselník umožňuje přesnou identifikaci zásilky a sledování její cesty během celého přepravního procesu. Je určena zvláště pro banky a ostatní finanční instituce, bezpečnostní agentury, obchody a čerpací stanice. Obálky se využívají ve firmách pro přepravu a uchování peněz, bižuterie, osobních složek, tajných dokumentů či kreditních karet.
 • Bublinkové
  Bublinkové obálky různých formátů a barev se využívají pro zasílání křehkého a citlivého zboží. Bublinková fólie uvnitř obálky tlumí nárazy a vibrace. Obálky jsou vysoce pevné a odolné s nízkou hmotností a mnohostranným využitím. Samolepicí uzávěr lépe zabezpečí obsah.
 • Dopisní
  Dopisní obálky různých formátů a typů. Obálky jsou vyrobeny z ekologického a recyklovatelného papíru. Jsou vhodné na zasílání dokumentů a jejich ochranu. Obálky uzavřete pomocí dvou chlopní se samolepicí vrstvou.
 • Kartonové
  Kartonové obálky různých rozměrů vyrobené z pevného kartonu. Obálky jsou vhodné pro zasílání CD, disket, kalendářů a dalších.
 • Na cenné psaní
  Obálky na cenné psaní formátu C4 a C5 s dobírkou nebo bez. Obálky bílé barvy jsou vyrobeny z třívrstvého polyetylenu. Tyto obálky jsou vhodné pro přepravu a ukládání choulostivých dokumentů, peněz a cenností. Materiál, ze kterého jsou vyrobeny je 100% recyklovatelný, voděodolný, ekologický, odolává chemickým a světelným vlivům. Bezpečností přelep chrání proti mechanickému a tepelnému působení. Obsahuje skrytý text, který signalizuje pokusy otevření. Obálka je označena číselnou řadou a čárovým kódem.
 • Plastové
  Plastové obálky různých formátů z dvouvrstvé LDPE fólie bíločerné barvy s permanentním samolepicím krycím páskem. Obálky jsou ideální na předměty, které nejsou křehké, ale vyžadují ochranu proti mechanickému poškození. Jsou vodě odolné, pevné a recyklovatelné.
 • Poštovní tašky
  Poštovní tašky formátu C4 a B4 barvy bílé a hnědé. Poštovní taška s křížovým dnem se hodí na větší zásilky. Lze v ní odesílat například oděvy, knihy a katalogy. Tašky jsou vyrobeny z kvalitního, pevného, odolného a recyklovatelného materiálu. Samolepicí klopa s páskem je trvanlivá a kvalitní.
 • Transportní samolepicí
  Transportní samolepicí obálky formátu A4, A5 a A6. Slouží k bezpečnému přiložení dokladů k zásilce.
na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 63 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 63 položek