Kategorie

Informace

Odběr novinek

Krabice
Krabice
Krabice různých velikostí, druhů nebo typů. V nabídce jsou krabice barevné, jednodílné, dvoudílné (dno+víko), poštovní, klopové, tubusy kulaté nebo hranaté, stěhovací, šatní boxy, obaly na knihy nebo kalendáře, na vizitky. Dále pak krabice na potraviny jakou jsou chlebíčkové, zákuskové nebo dortové krabice. Krabice jsou vyráběné z nejrůznějšího ...
Krabice různých velikostí, druhů nebo typů. V nabídce jsou krabice barevné, jednodílné, dvoudílné (dno+víko), poštovní, klopové, tubusy kulaté nebo hranaté, stěhovací, šatní boxy, obaly na knihy nebo kalendáře, na vizitky. Dále pak krabice na potraviny jakou jsou chlebíčkové, zákuskové nebo dortové krabice. Krabice jsou vyráběné z nejrůznějšího materiálu nejčastěji z Třívrstvé (3VVL) nebo Pětivrstvé (5VVL) lepenky. Krabice vyrobené z Pětivrstvé lepenky jsou vhodné pro přepravu křehkých a těžkých materiálů. V nabídce krabic naleznete širokou škálu barev od klasické bílé či hnědé až k růžové, modré nebo zelené.
Zobrazit

Krabice Počet produktů: 94

Podkategorie

 • Klopové
  Krabice klopová je jednoduchý a levný obal pro přepravu předmětů. Tuto krabici lze využít jako přepravní nebo prodejní obal. Krabice jsou vyráběné ze 100% recyklovatelného materiálu. Klopové krabice jsou vyrobeny z Třívrstvé (3VVL) nebo Pětivrstvé (5VVL) lepenky. Krabice z Pětivrstvé (5VVL) lepenky jsou vhodné pro přepravu těžkých a křehkých předmětů. Krabice se dodávají v plochém balení. Klopové krabice jsou v nabídce ve velké škále velikostí.
 • Ostatní
  V nabídce ostatních krabic se nachází knižní přířezy tedy obaly na knihy či katalogy, krabička na vizitky, obaly na nástěnné kalendáře, šatní boxy na pohodlnou přepravu oblečení nebo i vysouvací box, který slouží jako obal na lyže s nastavitelnou výškou. Ostatní krabice jsou v barvách bílé a hnědé. Šatní boxy jsou vyrobeny z pevnější lepenky tedy z Pětivrstvé (5VVL) lepenky. Obal na lyže je vyroben z Třívrstvé (3VVL) lepenky.
 • Poštovní
  Krabice poštovní je trvanlivý a pevný materiál sloužící jako úložný box, přenosný box a nebo balík. Krabice je vhodná pro přepravu poštovních zásilek. Je vyrobena z ekologického a 100% recyklovatelného materiálu. Dodává se v neslepeném a rozloženém stavu. Poštovní krabice je vyrobena z Třívrstvé (3VVL) lepenky.
 • Speciální
  Speciální krabice jsou vhodné na přepravu potravin. V nabídce jsou krabice na chlebíčky, zákusky, dorty a nebo i krabice na pizzu. Ke krabicím na dorty jsou v nabídce i dortové krajky pod dorty.
 • Stěhovací
  Stěhovací krabice jsou krabice s výřezy pro odnos. Krabice jsou vyrobené z Pětivrstvé (5VVL) nebo Třívrstvé (3VVL) lepenky. Mezi stěhovací krabice se řadí i krabice na hračky. Stěhovací krabice jsou v nabídce v barvě hnědé.
 • Tubusy kulaté
  Kartonový tubus je tubus o malém průměru a velké délce. Je vhodný na přepravu plakátů,obrazů, výkresů a diplomů. V nabídce je tubus ve dvou variantách a to buďto oboustranně uzavíratelný plastovými víčky a nebo s víčkem pouze z jedné strany. Papírový tubus jednostranně uzavíratelný je barvy hnědé a tubus oboustranně uzavíratelný je barvy hnědé s bílými víčky.
na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 94 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 94 položek