Kategorie

Informace

Odběr novinek

Pořadače
Pořadače
Pořadače různých materiálů, druhů a typů. Pořadače jsou vhodné nejen pro kancelářské použití, ale dají se využít i pro domácnost. Pořadače kartonové, polypropylenové, s pákou či kroužkové jsou vhodné pro přehledné schraňování dokumentů rozdělených v euro obalech.

Pořadače Počet produktů: 51

Podkategorie

 • Drátěné
  Pořadač drátěný na katalogy je vhodný pro uložení tištěných materiálů většího množství na jedno místo. Pořadač drátěný na vizitky se hodí k přehlednému řazení vizitek dle abecedy na jednom místě.
 • Kartonové 5 cm
  Pořadače kartonové formátu A4 jsou vhodné pro řazení dokumentů v euro obalech na jednom místě. Pořadače mají šířku hřbetu 5 cm, jsou užší a mají štítek na hřbetu pro zapsání, co v pořadači naleznete. Kartonové pořadače mají barvu hřbetu černou, červenou, zelenou nebo modrou.
 • Kartonové 7 cm
  Pořadače kartonové formátu A4 jsou vhodné pro řazení dokumentů v euro obalech na jednom místě. Pořadače mají šířku hřbetu 7 cm, jsou širší a mají štítek na hřbetu pro zapsání, co v pořadači naleznete. Kartonové pořadače mají barvu hřbetu černou, červenou, zelenou, šedou, bordó, žlutou nebo fialovou.
 • Kroužkové
  Pořadače kroužkové různých barev a typů jsou vhodné k ukládání, uchování, přepravě a ochraně dokumentů formátu A4. V nabídce naleznete pořadače dvoukroužkové nebo čtyřkroužkové.
 • Ostatní
  Kartonové pořadače s kapsou nebo bez. Pořadače jsou vhodné pro řazení dokumentů v euro obalech na jednom místě. Kartonové pořadače s mramorovým nebo barevným hřbetem. Některé pořadače obsahují kapsu uvnitř na jedné straně.
 • PP šíře 5 cm
  Pořadače polypropylenové formátu A4 jsou vhodné pro řazení dokumentů v euro obalech na jednom místě. Pořadač s šířkou hřbetu 5 cm mají barvu bílou, černou, červenou, fialovou, modrou, oranžovou, růžovou, šedou, světle modrou, tmavě modrou, tyrkysovou, vínovou, zelenou a žlutou.
 • PP šíře 7 cm
  Pořadače polypropylenové formátu A4 jsou vhodné pro řazení dokumentů v euro obalech na jednom místě. Pořadač s šířkou hřbetu 7 cm mají barvu bílou, černou, červenou, fialovou, námořnickou modrou, oranžovou, růžovou, šedou, světle modrou, světle zelenou, tmavě modrou, tyrkysovou, vínovou, zelenou a žlutou.
 • S pákou
  Pořadače s pákou formátu A3 a A4 různých barev a šíří. Pořadače jsou vhodné pro řazení dokumentů v euro obalech na jednom místě. Pořadače jsou šíře 50 mm, 75 mm, 80 s pákou uvnitř pro snadné otevření kroužků uvnitř desek. Pořadače mají barvu červenou, modrou, černou, zelenou nebo žlutou.
 • Rozlišovače

  Kartonový rozlišovač na dokumenty s bočními otvory pro využití v pákových, 2 nebo 4 kroužkových pořadačích. Rozlišovače naleznete v různých barvách, typech a materiálech.

 • Štítky
  Štítky na pořadače s šíří hřbetu 4 cm, 5 cm, 7,5 cm a 8 cm. Díky štítkům, které nalepíte na pořadač snadno zjistíte co je jejím obsahem. Nemusíte pořadač použít pouze jednou, když už jste si na něj napsali co je obsahem, ale stačí pouze nalepit nový štítek a můžete pořadač použít znovu.
na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 51 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 51 položek