Kategorie

Informace

Odběr novinek

Sešity a dvoulisty
Sešity a dvoulisty
Slouží jako poznámkové materiály na psaní textů nebo malování obrázků. Sešity a dvoulisty jsou v nabídce v různých typech jako čisté, linkované nebo čtverečkované v různých formátech A4, A5 a A6. Sešity obsahují různý počet stránek od 10 do 60. Sešity linkované mají různý rozměr řádků a sešity čtverečkované mají různý rozměr kostiček. Jako další...
Slouží jako poznámkové materiály na psaní textů nebo malování obrázků. Sešity a dvoulisty jsou v nabídce v různých typech jako čisté, linkované nebo čtverečkované v různých formátech A4, A5 a A6. Sešity obsahují různý počet stránek od 10 do 60. Sešity linkované mají různý rozměr řádků a sešity čtverečkované mají různý rozměr kostiček. Jako další typ sešity naleznete v nabídce sešity notové.
Zobrazit

Sešity a dvoulisty Počet produktů: 28

Podkategorie

 • Dvoulisty
  Slouží jako poznámkový materiál na psaní textů nebo malování obrázků. V nabídce naleznete dvoulist ve formátu A3 tedy spojené a složené dva listy formátu A4 ve variantě linkovaný nebo čtverečkovaný.
 • Sešity A4
  Sešity formátu A4 slouží jako poznámkový materiál na psaní textů nebo malování obrázků. V nabídce naleznete sešity s 20, 40 nebo 60 stranami. Sešity jsou buďto čisté, linkované nebo čtverečkované.
 • Sešity A5
  Sešity formátu A5 slouží jako poznámkový materiál na psaní textů nebo malování obrázků. V nabídce naleznete sešity s 10, 20, 40 nebo 60 stranami. Sešity jsou buďto čisté, linkované nebo čtverečkované. Linkované sešity mají šířku řádku 8, 12, 16 nebo 20 mm.
 • Sešity A6
  Sešity formátu A6 slouží jako poznámkový materiál na psaní textů nebo malování obrázků. V nabídce naleznete sešity s 20 nebo 40 stranami. Sešity jsou linkované s velikostí řádku 8 mm.
 • Sešity čisté
  Sešity čisté slouží jako poznámkový materiál na psaní textů nebo malování obrázků. V nabídce naleznete sešity s 20, 40 nebo 60 stranami. Sešity jsou ve formátu A4, A5.
 • Sešity kostičkované
  Sešity kostičkované slouží jako poznámkový materiál na psaní textů nebo malování obrázků. V nabídce naleznete sešity s 20, 40 nebo 60 stranami. Sešity jsou ve formátu A4, A5 s rozměrem kostičky 5 x 5 mm.
 • Sešity linkované
  Sešity čisté slouží jako poznámkový materiál na psaní textů nebo malování obrázků. V nabídce naleznete sešity s 20, 40 nebo 60 stranami. Sešity jsou ve formátu A4, A5, A6 s šířkou řádku od 8 do 20 mm.
 • Sešity notové
  Notové sešity slouží k zaznamenávání not například při hodinách hudební výchovy ve školách. Lze je samozřejmě využít i na psaní poznámek a různých textů.
na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 28 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 28 položek