Kategorie

Informace

Odběr novinek

Bloky a záznamní knihy
Bloky a záznamní knihy
Bloky a záznamní knihy slouží jako poznámkové materiály. Bloky a záznamní knihy jsou v nabídce v několika velikost a to A4, A5 a A6. Jednotlivé velikosti bloků a knih jsou buďto linkované, čtverečkované nebo čisté. Bloky obsahují 20, 40 nebo 60 listů a záznamní knihy 80, 100, 150 nebo 200 stránek.

Bloky a záznamní knihy Počet produktů: 47

Podkategorie

 • Bloky A4
  Bloky slouží jako poznámkový materiál, kde jednotlivé listy je snadné oddělit od ostatních. Bloky jsou ve formátu A4 a to buďto linkované, čtverečkované nebo čisté. Bloky A4 obsahují 50, 60 nebo 70 listů. Bloky jsou šité nebo v kroužkové vazbě.
 • Bloky A5
  Bloky slouží jako poznámkový materiál, kde jednotlivé listy je snadné oddělit od ostatních. Bloky jsou ve formátu A5 a to buďto linkované, čtverečkované nebo čisté. Bloky A5 obsahují 50, 60 nebo 70 listů. Bloky jsou šité nebo v kroužkové vazbě.
 • Bloky A6
  Bloky slouží jako poznámkový materiál, kde jednotlivé listy je snadné oddělit od ostatních. Bloky jsou ve formátu A6 a to buďto linkované, čtverečkované nebo čisté. Bloky A6 obsahují 50, 60 nebo 80 listů. Bloky jsou šité nebo v kroužkové vazbě.
 • Záznamní knihy A4
  Záznamní knihy slouží jako poznámkový materiál, kde jednotlivé listy není snadné oddělit od ostatních. Knihy jsou ve formátu A4 a to buďto linkované, čtverečkované nebo čisté. Záznamní knihy A4 obsahují 100 nebo 200 listů. Jednotlivé listy jsou všité do pevných desek s různými grafickými motivy.
 • Záznamní knihy A5
  Záznamní knihy slouží jako poznámkový materiál, kde jednotlivé listy není snadné oddělit od ostatních. Knihy jsou ve formátu A5 a to buďto linkované, čtverečkované nebo čisté. Záznamní knihy A5 obsahují 80,100, 150 nebo 200 listů. Jednotlivé listy jsou všité do pevných desek s různými grafickými motivy.
 • Záznamní knihy A6
  Záznamní knihy slouží jako poznámkový materiál, kde jednotlivé listy není snadné oddělit od ostatních. Knihy jsou ve formátu A6 a to buďto linkované nebo čtverečkované. Záznamní knihy A6 obsahují 100 listů. Jednotlivé listy jsou všité do pevných desek s různými grafickými motivy.
na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 47 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 47 položek