Kategorie

Informace

Odběr novinek

Kartonové zboží
Kartonové zboží
Kartonové zboží různých typů, rozměrů a druhů. Kartonové krabice, proložky, hrany, vlnité lepenky a přepravní boxy nejrůznějších typů a velikostí. Kartonové obaly sloužící nejen pro přepravu zboží ale například i jeho ochranu proti poškození. Kartonové zboží je vyrobeno z Třívrstvé (3VVL) nebo Pětivrstvé (5VVL) lepenky. Obaly vyrobené z pětivrst...
Kartonové zboží různých typů, rozměrů a druhů. Kartonové krabice, proložky, hrany, vlnité lepenky a přepravní boxy nejrůznějších typů a velikostí. Kartonové obaly sloužící nejen pro přepravu zboží ale například i jeho ochranu proti poškození. Kartonové zboží je vyrobeno z Třívrstvé (3VVL) nebo Pětivrstvé (5VVL) lepenky. Obaly vyrobené z pětivrstvé lepenky jsou vhodné pro přepravu těžkých a křehkých předmětů.
Zobrazit

Kartonové zboží Počet produktů: 93

Podkategorie

 • Hrany kartonové
  Hrana kartonová nebo též papírová chrání zboží před mechanickým poškozením. Materiál, ze kterého je vyrobená je 100% recyklovatelný.
 • Krabice
  Krabice různých velikostí, druhů nebo typů. V nabídce jsou krabice barevné, jednodílné, dvoudílné (dno+víko), poštovní, klopové, tubusy kulaté nebo hranaté, stěhovací, šatní boxy, obaly na knihy nebo kalendáře, na vizitky. Dále pak krabice na potraviny jakou jsou chlebíčkové, zákuskové nebo dortové krabice. Krabice jsou vyráběné z nejrůznějšího materiálu nejčastěji z Třívrstvé (3VVL) nebo Pětivrstvé (5VVL) lepenky. Krabice vyrobené z Pětivrstvé lepenky jsou vhodné pro přepravu křehkých a těžkých materiálů. V nabídce krabic naleznete širokou škálu barev od klasické bílé či hnědé až k růžové, modré nebo zelené.
 • Přepravní boxy a víka
  Přepravní boxy jsou vhodné pro paletovou přepravu. EURO BOXY a Půlboxy klopové jsou dodávány bez víka, které je nutné objednat zvlášť. Dále mezi přepravními boxy se nachází kontejner, který se skládá ze dvou částí ze dna i víka a dále i kontejner klopový, který je jednodílný. Přepravní boxy jsou vyráběné z Třívrstvé (3VVL) nebo Pětivrstvé (5VVL) lepenky. Boxy vyrobené z Pětivrstvé (5VVL) lepenky jsou vhodné na křehké a těžké předměty. Přepravní boxy jsou dodávány v plochém balení.
 • Vlnité lepenky
  Vlnitá lepenka dvouvrstvá je vhodná na ochranu výrobků a povrchů proti mechanickému poškození. Vlnitou lepenku lze použí jako proklad křehkého zboží, jako výplň balíků nebo jako izolace. Materiál ze kterého je vlnitá lepenka vyrobena je 100% recyklovatelný. V nabídce se nachází vlnité lepenky různých délek a návinů.
na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 93 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 93 položek