Kategorie

Informace

Odběr novinek

Desky
Desky
Desky různých barev, typů a materiálů. Mezi deskami naleznete desky s gumou, bezklopé, jednoklopé, tříklopé, závěsné, spisové, s rychlosvorkou, boxy na spisy a mapy. Desky jsou v mnoha berevných provedeních.

Desky Počet produktů: 110

Podkategorie

 • Boxy na dokumenty
  Boxy na dokumenty různých barev a typů jsou vhodné na ukládání, přenášení a skladování dokumentů různých typů a formátů. Boxy naleznete v barvách černá, červená, modrá, oranžová, zelená a žlutá. Boxy na dokumenty jsou opatřeny gumou pro jejich lepší uzavření.
 • Odkládací kapsa
  Odkládací kapsy slouží k uložení, přepravě a ochraně dokumentů formátu A4. Odkládací kapsy naleznete v mnoha pestrch barevných provedeních.
 • Mapy
  Odkládací mapy na dokumenty formátu A4 různých barevných provedení a typů. Mapy jsou bezklopé, klopové, Mapy slouží k ukládání, přenosu a ochraně dokumentů různých typů a formátů.
 • Podložky
  Podložky s klipem jsou vhodné při prezentacích, schůzích a jiných příležitostech, kdy člověk hovoří na veřejnosti a potřebuje mít podklady ke své práci u sebe k dispozici a vypadat při tom profesionálně. Podložky naleznete v mnoha barevných provedeních.
 • Rychlovazače
  Rychlovazače různých druhů a barev. Desky s rychlovazačem na dokumenty formátu A5 a A4. Rychlovazače naleznete v typech závěsné a nezávěsné. Závěsné rychlovazače jsou určeny především pro využití v závěsných pořadačích.
 • S rohovou kapsou
  Desky s rohovou kapsou různých barev k ukládání, přenosu a ochraně dokumentů formátu A4 různých druhů. Desky mají diagonálně dělenou přední stranu.
 • Spisové
  Spisové desky na formát A3, A4 a A5 jsou vhodné na dokumenty a spisy různých druhů s tkanicemi pro lepší zajištění obsahu desek. Spisové desky naleznete v mnoha barevných provedeních.
 • Závěsné
  Závěsné desky různých barev slouží k ukládání dokumentů formátů A4. Desky jsou závěsné s průhledným rozlišovačem a kovovými uchýty. Díky rozlišovači snadno poznáte co se v deskách skrývá anit byste je musele otevřít.
na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 110 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 110 položek