Kategorie

Informace

Odběr novinek

Klipy, sponky, napínáčky
Klipy, sponky, napínáčky
Kancelářské sponky, klipy a sponky do sešívaček různých druhů velikostí, typů a barev. Slouží pro rychlé a snadné spojení více papírů v jeden celistvý kus. Kancelářské sponky a klipy se dají používat opakovaně a nedochází k perforaci papírů. Dále nabízíme napínáčky a špendlíky různých typů a barev.

Klipy, sponky, napínáčky Počet produktů: 41

Podkategorie

 • Kancelářské sponky
  Kancelářské sponky různých velikostí typů a barev. V nabídce naleznete kancelářské sponky kulaté nebo trojúhelníkové. Sponky jsou snadnou a rychlou variantou pro spojení více papírů v jeden kus bez nutnosti jejich perforace. Kancelářské sponky lze využít opakovaně.
 • Klipy
  Klipy různých velikostí a typů. V nabídce naleznete klipy s pružinou nebo bez. Klipy jsou snadnou a rychlou variantou pro spojení více papírů v jeden kus bez nutnosti jejich perforace. Klipy lze využívat opakovaně.
 • Napínáčky, špendlíky
  Napínáčky, připínáčky a špendlíky různých typů a velikostí. Jsou vhodné například k připínání papírů na korkové a jiné nástěnky.
 • Sponky do sešívačky
  Sponky různých velikostí a barev do různých sešívaček. Sponky do sešívaček slouží k jednoduchému a rychlému spojení více papírů v jeden celistvý kus. Sponky nelze opakovaně používat.
na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 41 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 41 položek