Kategorie

Informace

Odběr novinek

Kancelářská technika
Kancelářská technika

Mezi kancelářskou technikou naleznete různé druhy kalkulaček, sešívaček, děrovaček, řezaček či skartovaček. Tyto přístroje a nástroje jsou vhodné pro každodenní použití v kancelářích, ale i domácnostech.

Kancelářská technika Počet produktů: 41

Podkategorie

 • Kalkulačky

  V této kategorii naleznete kalkulačky různých velikostí, typů a množství funkcí. Jsou zde kalkulačky 8 až 14 místné, jednořádkové či dvouřádkové. Kalkulačky obsahují různé funkce od standardních, pře výpočet prodejní ceny z nákupní, faktoriálů či logaritmů. Některé kalkulačky jsou vědecké, některé mají podsvícený displej.

 • Děrovačky

  Děrovačky různých velikostí, kapacit, barev a materiálů. Kapacity děrovaček jsou od 10 listů do 200 listů. V nabídce naleznete také čtyřděrovačky vhodné pro založení papíru do kroužkového pořadače.

 • Sešívačky

  Sešívačky různých velikostí, typů, kapacit či materiálů. V nabídce naleznete sešívačky s kapacitou sešití od 10 až do 170 listů. Naleznete minisešívačky, sešívačky stolní, aktové nebo sešívačky na malé drátky.

 • Řezačky

  Řezačky různých velikostí, kapacit, typů a funkcí. V nabídce naleznete řezačky kotoučové či pákové. Kapacita řezu od 8 listů až po 35 listů. Různé typy řezů - vlnkované, rovné, perforované a nepravidelné.

 • Skartovačky

  Skartovačky různých velikostí a kapacit skartace. Vhodné ke skartaci nejen papírů, ale i CD/DVD nebo kreditních karet. Skartovací stroje mají funkci zpětný chod a automatické spuštění a zastavení.

na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 41 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 41 položek