Kategorie

Informace

Odběr novinek

Přepravní boxy a víka
Přepravní boxy a víka
Přepravní boxy jsou vhodné pro paletovou přepravu. EURO BOXY a Půlboxy klopové jsou dodávány bez víka, které je nutné objednat zvlášť. Dále mezi přepravními boxy se nachází kontejner, který se skládá ze dvou částí ze dna i víka a dále i kontejner klopový, který je jednodílný. Přepravní boxy jsou vyráběné z Třívrstvé (3VVL) nebo Pětivrstvé (5VVL)...
Přepravní boxy jsou vhodné pro paletovou přepravu. EURO BOXY a Půlboxy klopové jsou dodávány bez víka, které je nutné objednat zvlášť. Dále mezi přepravními boxy se nachází kontejner, který se skládá ze dvou částí ze dna i víka a dále i kontejner klopový, který je jednodílný. Přepravní boxy jsou vyráběné z Třívrstvé (3VVL) nebo Pětivrstvé (5VVL) lepenky. Boxy vyrobené z Pětivrstvé (5VVL) lepenky jsou vhodné na křehké a těžké předměty. Přepravní boxy jsou dodávány v plochém balení.
Zobrazit

Přepravní boxy a víka Počet produktů: 4

Podkategorie

  • Euro Boxy
    Přepravní boxy jsou vhodné pro paletovou přepravu. EURO BOXY jsou dodávány bez víka, které je nutné objednat zvlášť. EURO BOXY jsou vyráběné z Pětivrstvé (5VVL) lepenky. Boxy vyrobené z Pětivrstvé (5VVL) lepenky jsou vhodné na křehké a těžké předměty. EURO BOXY jsou dodávány v plochém balení.
  • Půlboxy klopové
    Přepravní boxy jsou vhodné pro paletovou přepravu. Půlboxy klopové jsou dodávány bez víka, které je nutné objednat zvlášť. Půlboxy klopové jsou vyráběné z Pětivrstvé (5VVL) lepenky. Půlboxy vyrobené z Pětivrstvé (5VVL) lepenky jsou vhodné na křehké a těžké předměty. Půlboxy jsou dodávány v plochém balení.
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek