Kategorie

Informace

Odběr novinek

Lepicí pásky
Lepicí pásky
Lepicí pásky různých druhů, velikostí, barev a typů. Lepicí pásky jsou v nabídce barevné, elektroizolační, hliníkové, kobercové, krepové, oboustranné, pokovené, textilní, výstražné atd. Lepicí pásky jsou vhodné například k uzavírání krabic, obalení tepelných izolací, k oboustrannému přilepení předmětů nebo k označení míst či předmětů z důvodu ne...
Lepicí pásky různých druhů, velikostí, barev a typů. Lepicí pásky jsou v nabídce barevné, elektroizolační, hliníkové, kobercové, krepové, oboustranné, pokovené, textilní, výstražné atd. Lepicí pásky jsou vhodné například k uzavírání krabic, obalení tepelných izolací, k oboustrannému přilepení předmětů nebo k označení míst či předmětů z důvodu nebezpečí. Zvlášť lze zakoupit odvíječe lepicích pásek, které slouží ke snadnější a rychlejší manipulaci.
Zobrazit

Lepicí pásky Počet produktů: 130

Podkategorie

 • Akustické
  Akustické pásky různých šíří a návinů jsou vhodné pro podlepení podlah, stropů a bočních stěn, které jsou ve styku s okolními konstrukcemi. Zajišťují akustickou těsnost a vyrovnávají drobné nerovnosti.
 • Barevné
  Barevné lepicí pásky různých šíří a návinů. Jsou vhodné k uzavírání krabic, jsou odolné vůči teplotním změnám. Jsou vyrobeny z polyvinylchloridu. Barevné pásky jsou v různých barvách například zelená, žlutá, červená, černá nebo modrá.
 • Elektroizolační
  Páska elektroizolační různých barev je určená k opravě rozbitých elektrických kabelů. V nabídce naleznete tyto barvy modrou, žluto zelenou, červenou, černou a další.
 • Havana
  Lepicí páska havana je barvy hnědé a je vhodná k uzavírání krabic. Je vyrobena z polyvinylchloridu a je odolná vůči teplotním změnám. V nabídce naleznete různé šíře a náviny této pásky.
 • Hliníkové
  Lepicí páska hliníková je vhodná k dokonalému obalení tepelných izolací na horkovodních vedeních, k vytváření reflexních vrstev pro optické snímání, k přelepování spár, izolace, opravy ventilačních a klimatizačních systémů.
 • Kancelářské
  Kancelářské lepicí pásky jsou užší pásky různých návinů a barev. Je vhodná k lepení dopisů, dárkových balíčků nebo menších krabic. V nabídce jsou barvy transparentní, zelená nebo žlutá.
 • Kobercové
  Kobercové lepicí pásky různých barev, šíří a návinů. Pásky jsou vhodné k lemování koberců, k ochraně povrchů, svazování a fixaci v domácnosti, ale i v průmyslu. Lze využít k bandážování hokejových holí. V nabídce barva zelená, žlutá, bordó, hnědá, bílá, černá a další.
 • Malířské
  Malířské lepicí pásky různých šíří a návinů ve dvou barevných provedeních bílé, žluté a modré. Jsou vhodné pro malíře, natěrače či lakýrníky. Používají se v průmyslu, ale i v domácnostech. Na předmětech po sloupnutí nezanechávají stopy.
 • Oboustranné
  Oboustranná páska s textilním, polypropylenovým nebo pěnovým nosičem různých šíří a návinů. Pásky jsou oboustranně lepicí a nejčastěji je používají podlaháři k lehkému oboustrannému přilepení lin.
 • Odvíječe
  Odvíječe lepicích pásek kovové či plastové slouží pro usnadnění lepení a uzavírání kartonů. Snadná aplikace a jednoduchá výměna staré pásky za novou. Odvíječe urychlí balení a zefektivní výrobu. Jsou vhodné jak pro domácnost, tak do firem například do skladů.
 • Papírové
  Páska samolepicí papírová hnědá je vhodná k ekologickému a nezávadnému balení potravin. Lze ji použít k lepení poštovních zásilek. Na papírovou pásku je možné psát.
 • Pevnostní s vlákny
  Lepicí páska s pevnostní s vlákny různých šíří. Páska má velmi vysokou pevnost a dobré lepidlo. Je vhodná k fixaci těžkých předmětů při přepravě.
 • Pokovené
  Pokovené pásky různých šíří a návinů mají zvýšenou odolnost proti přetržení a otěru.
 • Pracovní
  Samolepicí pásky různých rozměrů a typů. Pracovní pásky se využívají v exteriérech, ve stavebnictví či průmyslu. V nabídce naleznete samolepicí mřížku, která se používá do sádrokartonových konstrukcí. Dále pak venkovní pásky, pásky na hrubé povrchy a fasády, pásky pro spojování stavebních, zaharadních či střešních folií.
 • PVC
  Páska samolepicí PVC žlutá krycí různých šíří a návinů. Nezanechává po použití lepidlo.
 • S potiskem
  Lepící pásky 48 mm x 66 m s červenobílými, černobílými a žlutočernými potisky. V nabídce naleznete potisky: Křehké, Cities, I love books, I love fashion, The best things are Inside, With love, Zebra.
 • Samosvařitelné
  Samosvařitelná páska vhodná pro opravy těsnění automobilů, motocyklů, člunů či karavanů. Páska je samovulkanizační a je vhodná pro použití v elektrotechnice a domácnosti. Samosvařitelná páska vykazuje izolační a těsnící vlastnosti, je plastická a odolná vůči chemikáliím, vodě a UV záření.
 • Sklovláknové
  Sklovláknová páska a skelná bandáž pro sádrokartony různých šíří a návinů je vhodná pro vytváření rohových spojů a napojovacích spár sádrokartonu, kde zpevňuje tmelený spoj a zabraňuje tvorbě prasklin. Zvyšuje pevnosti namáhaných ploch, jako jsou oblasti otvorů pro okna, dveře a svítidla. Páska vyztužuje podélné spáry příček, jednoduchých a zdvojených konstrukcí, stropních podhledů a opláštění podkroví.
 • Textilní
  Textilní pásky různých šíří a návinů jsou vhodné pro nouzové opravy, montáže a lepení v interiéru i exteriéru. Jsou pevné, voděvzdorné, snadno a okamžitě použitelné, voděodolné, velmi silné. Používají se pro bandážování a ovíjení potrubí při napojování tepelné izolace, opravy poškozených a roztržených plachet stanů, celt, zahradních hadic a automobilových plachet.
 • Transparentní
  Lepicí páska různých šíří a návinů je barvy transparentní. Vyrobena z polyvinylchloridu je vhodná pro uzavírání krabic, je odolná vůči teplotním změnám.
 • Výstražné
  Výstražné lepicí pásky červeno-bílá a žluto-černá slouží k označení nebezpečných míst, skladových prostor a zúžených profilů a zásilek obsahujících křehké zboží.
na stránku
Zobrazeno 1 – 16 z 130 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 130 položek