Kategorie

Informace

Odběr novinek

Přeprava

Naši přepravci a cena přepravy

    Využíváme služeb externího přepravce PPL CZ s.r.o.. Ceny přepravy se odvíjí dle aktuálního ceníku spediční společnosti na základě jednotlivých tarifních pásem. Ceny přepravy dle tarifního ceníku se vztahují na všechny objednávky, které jsou řešeny individuálně. Pro objednávky vyřizované prostřednictvím e-shopu platí jednotné ceny přepravy ve výši 90,91 Kč bez DPH v případě platby předem a 111,6 Kč bez DPH v případě platby na dobírku.

 

Tarifní ceny a jednotlivá pásma

Tarifní pásmoNormální balíkDobírka
Do 10 kg80 Kč105 Kč
Do 30 kg95 Kč120 Kč
Do 50 kg115 Kč140 Kč
Nad 50 kgDle ceníku přepravceDle ceníku přepravce

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

 

    Pokud má balík hmotnost vyšší než 30 kg, snažíme se zboží rozdělit do menších balíků a tím snížit náklady spojené s přepravou.

V případě výběru jiného přepravce než Vám my nabízíme, se Vám budeme snažit maximálně vyhovět a zaslat Vámi objednané zboží zvoleným způsobem za ceny uvedené v aktuálním ceníku daného přepravce v případě řešení objednávek individuálním způsobem. Pokud bude objednávka řešena prostřednictvím e-shopu platí jednotná cena ve výši 90,91 Kč bez DPH v případě platby předem a 111,6 Kč bez DPH v případě platby na dobírku. K ceně přepravy mohou být připočteny dodatečné náklady na přepravu, které reflektují skutečně vynaložené náklady za přepravu a tato skutečná cena za přepravu je vidět při potvrzení objednávky na e-shopu.

 

Rozvoz Zabalimto.cz

    V Rokycanech rozvážíme zboží za 41,32 Kč bez DPH. V případě objednávky nad 500 Kč bez DPH je rozvoz zboží po Rokycanech zdarma. Při rozvozu zboží po Rokycanech je možné za zboží zaplatit při převzetí.

 

Individuální přeprava

    Pokud máte uzavřenou smlouvu s vlastním přepravcem, můžete si jej po dohodě zaslat pro Vámi objednané zboží. Jakmile bude Vámi objednané zboží připraveno, budeme Vás kontaktovat pro upřesnění, kdy si toto zboží může Váš přepravce vyzvednout. Při výběru tohoto způsobu přepravy Vám bude účtováno přepravné ve výši 0 Kč. Dále Vám také můžeme v souvislosti s tímto způsobem přepravy nabídnout možnost platby na dobírku a to až do hodnoty zboží 10 000 Kč bez DPH, kdy Váš přepravce nám uhradí zboží při vyzvednutí.

 

Expedice

Standardní expediční dny jsou úterý a čtvrtek. Ve výjimečných případech zasíláme zboží i jiné dny v týdnu.